Konkurs poezji K.I.Gałczyńskiego

11.05.2018 roku uczniowie naszej szkoły Jakub Łomża z klasy 6b oraz Żaneta Bojarska i Jakub Rosiński z klasy 7a, pod kierunkiem p. Sylwii Słupnej, wzięli udział w XXIV Międzyszkolnym Konkursie Poezji K.I. Gałczyńskiego.

Jak co roku, konkurs jest organizowany przez SP nr 42 w Lublinie. Do konkursu przystąpiło wielu uczniów z różnych szkół. Mimo, iż nie udało nam się zdobyć podium, nasi uczniowie przepięknie zaprezentowali między innymi takie wiersze jak: „Pieśń o fladze”, „W leśniczówce”, „Ojczyzna”, „Myśli narodowe”, „Rozmowa liryczna” oraz „Noc”.

W tym ważnym dla nas dniu, towarzyszyła nam i mocno nas wspierała p. Katarzyna Śmiech, która między innymi przygotowywała do konkursu Jakuba Rosińskiego – za co bardzo dziękujemy.

Kochani, serdecznie Wam gratuluję i jeszcze raz dziękuję za przepiękne reprezentowanie naszej szkoły, bo konkurs poezji K.I.Gałczyńskiego to naprawdę ogromne wyzwanie!

autor: p. S.Słupna


Fotogaleria