Spotkanie integracyjne klas 4 – tych

Fotogaleria ze spotkania


W dniu 12.10.2017 roku, odbyło się w naszej szkole spotkanie integracyjne klas 4-tych.

W spotkaniu integracyjnym oprócz uczniów, udział wzięli: p. Sylwia Słupna – wychowawca klasy 4a, p. Agnieszka Ziółek – wychowawca klasy 4b, p. Dyrektor Kinga Ostrowska, p. Wicedyrektor Bożena Patynowska, p. Anna Żurawska – nauczyciel matematyki oraz rodzice.

Impreza rozpoczęła się ustaleniem kontraktu i zasad dalszej naszej zabawy. Na rozgrzewkę wszyscy w kole przesłaliśmy sobie ciepłą iskierkę. Najbardziej uśmialiśmy się podczas zabawy, polegającej na poszukiwaniu swojego partnera – zwierzaka.

Następnie uczniowie wspólnie z wychowawcami oraz p. Dyrektor i p. Wicedyrektor, wykonali klasowe drzewa, których głównym mottem były słowa: „Stworzyliśmy wszyscy jedną grupę, wspólnotę. Przynależymy wszyscy do tego drzewa i tak jak ono i my możemy wspólnie się rozwijać i rozkwitać.” Przedostatnią zabawą, było ułożenie z rozsypanki wyrazowej zdań, które powiesiliśmy w naszych klasach.

Na pożegnanie wszyscy zatańczyliśmy w kole „Taniec Eleny”.

Jednak to nie był jeszcze koniec naszej imprezy, gdyż po zabawie na holu, czekała na nas gorąca pizza.

To było naprawdę wspaniałe spotkanie, które na pewno utkwi w naszej pamięci i naszych sercach.

Dziękujemy wszystkim gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością oraz naszym wspaniałym rodzicom za pomoc w przygotowaniach.

autor: p. S. Słupna