Uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej

Dnia 18.10.2017 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowejna którą przybyli uczniowie, nauczyciele i pracownicy obsługi.

Przedstawienie pt. „Długa przerwa” przygotowali uczniowie klasy 4a pod kierunkiem p. Sylwii Słupnej oraz uczniowie klasy 6c pod kierunkiem p. Agnieszki Jachymek. Natomiast uczniowie klasy 3c pod kierunkiem p. Elżbiety Skubiszewskiej oraz dzieci ze świetlicy szkolnej pod kierunkiem p. Izabeli Krawczyk uświetnili piosenkami i pięknymi wierszykami ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. 
Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i pracowników obsługi. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.
Na zakończenie głos zabrała p. Dyrektor Kinga Ostrowska, która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Przypomniała, że Dzień Nauczyciela, to nie tylko święto nauczycieli, ale wszystkich pracowników, którzy pełnią równie ważne role w naszej szkole. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.

autor: p. S. Słupna

Uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej – 17/18 – FOTOGALERIA