Szkoła bierze udział w akcji „Samorządy mają głos”


Nasza szkoła bierze udział w projekcie realizowanym przez
Centrum Edukacji Obywatelskiej. 

Zapraszamy do śledzenia relacji na stronie: Samorządy Mają Głos kliknij, aby śledzić


KLIKNIJ – ZOBACZ WPIS O NASZEJ SZKOLE NA CEOKornelia Małocha 4b

Interesuję się malowaniem i tańcem. Wolny czas spędzam wykonując prace plastyczne.
Program wyborczy: 
Gdybym została przewodniczącą SU – walczyłabym o weekendy bez prac domowych, remont boiska. Wdrożyłabym w nasze szkolne życie szczęśliwy numerek, czyli dzień bez pytania.

 


Kacper Skowronek 7b

Lubię aktywnie spędzać czas. Interesuję się piłką nożną. Od 4 lat trenuję w „Motorze” Lublin, jestem bramkarzem. Oprócz tego od 3 lat jestem zawodnikiem ZTS Sokół. W sporcie odnoszę sukcesy. Jak każdy z nas lubię słuchać muzyki, grać w Fifę, jeździć na rowerze. Jestem koleżeński i odpowiedzialny. Staram się pomagać innym. Mam swoje zdanie i potrafię go bronić.
Program wyborczy:
Moje propozycje: Dzień bez jedynek, szczęśliwy numerek, wybory na najfajniejszego chłopaka, najfajniejszą dziewczynę, nauczyciela, Walentynki, Dzień kolorów – czyli danego dnia ubieramy się na konkretny kolor, dzień np. śmiesznych fryzur, kolorowych skarpetek lub innych zwariowanych pomysłów.


Wiktoria Wójcik 6a

Uważam, że jestem idealną kandydatką startującą do samorządu. Spróbuję spełnić wasze oczekiwania. Mam nadzieję, że mnie wybierzecie.
Program wyborczy:
Więcej dyskotek. Dużo konkursów. Muzyka na holu podczas przerw.

 

 


Mateusz Mełgieś 4b

Witajcie Uczniowie!!! Kandyduję do Samorządu Szkolnego. Uwielbiam motoryzację i gry komputerowe. Zapraszam do głosowania na mnie.
Program wyborczy:
Proponuję remont boiska i zorganizowanie siłowni na otwartym powietrzu, a w wybrany dzień ubrać się na jeden kolor.

 


Stanisław Sidorski 4a

Lubię jeździć na rowerze i grać w piłkę. Kandyduję do Samorządu Szkolnego.
Program wyborczy:
Zorganizuję pomoc w nauce słabszym uczniom i sam będę pomagać. Chcę, aby w szkole było wesoło: będą dyskoteki i dzień filmowy.

 

 


Julia Tylec 6b

Interesuję się sportem i tańcem. Najbardziej lubię grać w siatkówkę. Od 3 lat trenuję hip-hop.
Program wyborczy:
Postaram się, aby na przerwach można było spacerować po wszystkich korytarzach szkoły, zwiększyłabym liczbę dyskotek szkolnych, aktywowałabym sklepik szkolny. Pobyt w szkole urozmaiciłabym dniem pidżamy party, dniem sportu. Postarałabym się, aby na korytarzu stanął automat z napojami.


Aleksandra Dybek 6c

Wydaje mi się, że jestem odpowiednią kandydatką startującą do samorządu.
Program wyborczy:
Postarałabym się o wznowienie gazetki szkolnej, w której zamieszczane byłyby ciekawe informacje z naszego szkolnego życia. Chcę się postarać o więcej dyskotek i wycieczek szkolnych, uaktywnić szczęśliwy numerek, który będzie zwalniał z odpowiedzi w danym dniu.

 


Julia Szalast 5a

Program wyborczy:
Postarałabym się, aby lustra zawisły w damskich toaletach, aby sklepik szkolny zaczął działać. Zorganizowałabym dzień pupila-jeden raz w roku przynosimy swoje małe zwierzątko.

 

 


Karolina Sochacka 5b

Kocham zwierzęta i przyrodę. Jestem miła, spokojna i radosna. Gram nawet w piłkę siatkową. W wolnym czasie lubię przebywać w gronie najlepszych przyjaciół. Opiekuję się psem sąsiadki. Bardzo często uprawiam sport.
Program wyborczy:
Będę starała się o krótsze lekcje, większą ilość dyskotek szkolnych, zorganizuję pomoc w nauce, a może zrobimy turniej MINECRAFTA.

 


INSTRUKCJA GŁOSOWANIA