Rodzina, ach Rodzina – święto w klasie 3a

 

 

 

 

 

 

 


Maj i czerwiec to dwa słoneczne miesiące, w których swoje święto obchodzą rodzice.  Uczniowie klasy 3a uczcili ten czas w sposób bardzo uroczysty i wyjątkowy. Z okazji minionego Dnia Mamy i zbliżającego się Dnia Taty przygotowali uroczystość pod hasłem „Rodzina, ach Rodzina”.

Dzieci bardzo szybko i chętnie uczyły się wybranych wierszy, wierszyków oraz tekstów piosenek, wykazując się przy tym dużym zapałem i zaangażowaniem. Dla swoich najbliższych przygotowały także niespodzianki: kolorowe laurki oraz albumiki na zdjęcia.
Dla dzieci impreza ta była znakomitą okazją do zaprezentować swoich talentów aktorskich, piosenkarskich, recytatorskich, tanecznych i plastycznych. Dziewczynki zaprezentowały układy choreograficzne do starszych i współczesnych przebojów. Solistki miały możliwość zaśpiewania pięknych i wzruszających piosenek. Dla wszystkich tatusiów chłopcy wystąpili w brawurowym indiańskim tańcu.

Wspólnie spędzone chwile dały dzieciom możliwość wyrażenia uczucia miłości, wdzięczności i szacunku do swoich rodziców, a rodzicom dumy ze swoich pociech. Uroczystość ta na długo zapadnie w pamięci szczęśliwych i wzruszonych rodziców.


 Fotogaleria