IV Wyścig Kaczek – razem możemy więcej

IV WYŚCIG KACZEK W LUBLINIE

CO TO TAKIEGO?

Po raz kolejny zapraszamy na Wyścig Kaczek, który odbędzie się w Lublinie 21 maja 2017 roku na terenie Parku Ludowego. Jest to akcja charytatywna, która z jednej strony daje możliwość wspaniałej zabawy i wygrania ciekawych nagród, a z drugiej pomóc dzieciom wyjechać na wymarzone wakacje, dofinansować edukację i rozwój zainteresowań, wesprzeć dożywianie.

Sama akcja to jednocześnie wspólny czas dla rodziny i przyjaciół, czas który możemy spędzić w przyjemnej i pełnej radości zabawie podczas festynu, jaki zostanie zorganizowany podczas Wyścigu. Jego centralnym wydarzeniem będzie wyścig gumowych kaczek, które popłyną po Bystrzycy w ramach loterii fantowej, w której będą mogły zdobyć nagrody dla swoich właścicieli. Nagrody, które planowane są w tym roku, możemy znaleźć tutaj: http://wyscigkaczek.pl/nagrody/. Podczas Festynu zaplanowane są atrakcje dla osób w różnym wieku: konkursy, dmuchańce, gra terenowa, Strefa Wysokich Lotów, planszowe gry plenerowe, stoiska z rękodziełem. Ambasadorem medialnym tegorocznej edycji są Bracia Cugowscy.

Więcej informacji:

www.wyscigkaczek.pl

www.facebook.com/wyscigkaczek

 WSPÓŁPRACA ZE SZKOŁAMI:

W tym roku chcieliśmy zaproponować dla szkół specjalną ofertę i zaprosić uczniów, nauczycieli oraz rodziców do współpracy na rzecz pomocy innym.
                                                             Razem możemy więcej!
Chcemy pokazać, że warto dzielić się z innymi, jednocześnie dobrze się bawić i ciekawie spędzać czas!

W szkole prowadzone są zapisy kaczek do wyścigu, a każda kaczka poza pomocą w ramach akcji, pomaga klasie w zdobyciu nagrody! Co w ramach wyróżnienia za zaangażowanie i wyniki klasy mogą otrzymać? Dzień spędzony na zabawach, atrakcjach, konkursach, ognisku i animacjach w Dolinie Bystrzycy! Każdy może wesprzeć wybraną klasę wskazując ją podczas zapisu swojej kaczki.

W szkole zapisy odbywać się będą w następujących terminach na stoisku przy wejściu:

9 maja w godz. 7:30 – 8:30, 10:00 – 13:00

10 maja w godz. 7:30 – 8:30, 10:00 – 13:00

12 maja w godz. 7:30 – 8:30, 10:00 – 13:00

Dodatkowo można zapisać swoją kaczę ze wskazaniem klasy na stronie: http://wyscigkaczek.pl/wybierz-swoja-kaczke/

Dziękujemy za współpracę! Mamy nadzieję, że widzimy się podczas Wyścigu i Festynu!


Ewentualne pytania, wskazówki, czy wątpliwości prosimy kierować tutaj:
tel. 695 142 583, email: anna.los@agape.lublin.pl

wyscig_kaczek_plakat