Klasa Dobrze Wychowana 2016/17

img_3527

W ostatnią środę, 14 września, w naszej szkole odbył się apel dla klas 4-6. Podczas tego wydarzenia pani wicedyrektor Bożena Patynowska przedstawiła uczniom główne zamierzenia konkursu szkolnego pt. „Klasa Dobrze Wychowana” realizowanego przy współpracy z Samorządem Uczniowskim. Pani Patynowska przypomniała też wszystkim uczniom zasady kulturalnego zachowania i sposób jego oceniania w naszej szkole. Pani wicedyrektor odniosła się również do bezpieczeństwa na przerwach.
Następnie zostały zaprezentowane wyniki wyborów do Samorządu Szkolnego, które ogłosiła pani Joanna Zalewska.
Apel miał również na celu wyróżnienie naszych wspaniałych sportowców z klasy 6b. Pani dyrektor Kinga Ostrowska pogratulowała wszystkim medalistom, a także panu trenerowi Krzysztofowi Borycowi. Zgromadzeni nauczyciele wyrazili dumę z tak zdolnych młodych sportowców trzykrotnym okrzykiem  Hip Hip! HURA!!!, któremu towarzyszył aplauz zgromadzonych klas.

PREZENTACJA KLASA DOBRZE WYCHOWANA

WIĘCEJ O SUKCESACH MŁODYCH SPORTOWCÓW


Fotogaleria

A.J.