9 medali V Mi­strzo­stw Pol­ski Mło­dzi­czek i Młodzików w Sumo

img_3480          dsc_1166
W dniach 9-10 września 2016 roku odbyły się w Lu­blin­ie Mi­strzo­stwa Pol­ski Mło­dzi­czek i Młodzików w Sumo. Ponad 180 uczestników ry­wa­li­zo­wało na macie Dohyo o medale w 9 kategoriach wa­go­wych. Star­to­wało 123 mło­dzi­ków z 21 klu­bów, a wśród nich wspaniali młodzi sportowcy z naszej szkoły. Reprezentanci naszej szkoły zdobyli aż PIĘĆ ZŁOTYCH MEDALI. ZŁOTO zdobyli: Kinga Siwiec,    Daria Skałecka,    Karolina Baran,    Dominika Buss,    Ireneusz Głowacki. SREBRO zdobyły: Paulina Zyza,    Klaudia Michalak. BRĄZOWE medale wywalczyli: Regina Watras oraz nasza absolwentka Julia Lewtak,  a także Filip Domalewski, oraz nasz absolwent Adam Zawadzki .

Dodatkowo najlepszymi zawodnikami Sokoła Lublin zostali wybrani :Dominika Buss oraz Ireneusz Głowacki

Sukcesy naszych wspaniałych sportowców pozwoliły zdobyć ZTS So­kół Lu­blin I MIEJSCE W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ MŁODZICZEK   i II MIEJSCE W KLASYFIKACJI MŁODZIKÓW.

GRATULACJE!!!!

Gratulujemy wszystkim medalistom i życzymy dalszej wspaniałej drogi sportowej, a naszemu koledze, nauczycielowi i trenerowi Krzysztofowi Borycowi oraz trenerowi Rafałowi Borycowi życzymy wytrwałości i równie wielkiej jak dotychczas pasji do dalszej pracy trenerskiej.

Dyrekcja wraz z całym gronem pedagogicznym.


Fotorelacja 

Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w sumo 10.09.2016

A.J.