Promocja szkoły 2016

W dniu 12 marca w naszej szkole odbyła się impreza „Sobota w szkole”, podczas której mogliśmy zapoznać naszych przyszłych kandydatów i ich rodziców z naszą ofertą. Dzieci brały udział w wielu zajęciach – tanecznych, muzycznych, komputerowych, plastycznych i sportowych. Mogły się dobrze bawić a jednocześnie poznać przyszłych nauczycieli oraz nasze sale, ich wygląd i wyposażenie. Na koniec podróży po szkole odbyło się fantastyczne przedstawienie pt. „Kot w butach” wykonane przez uczniów klasy 4 a.
Na pożegnanie dzieci zostały obdarowane dyplomikami, cukierkami, balonikami, ołówkami itp.
Widzieliśmy uśmiechnięte buzie dzieci i zadowolonych rodziców – a to dla nas najlepsza rekomendacja.
Zapraszamy do rozpoczęcia wspaniałej, edukacyjnej podróży w naszej szkole!!!!

autor: p. dyrektor K. Ostrowska