Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pod hasłem „Lubię szkołę”- Finał

W marcu br. w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pod hasłem „Lubię szkołę”.  W konkursie uczestniczyli uczniowie klas pierwszych z osiemnastu lubelskich szkół.

Natomiast w kwietniu na uroczystym finale gościliśmy w naszej szkole panią Annę Woś – doradcę metodycznego oraz wszystkich uczestników konkursu. Podczas uroczystości nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie otrzymali z rąk pani Anny Woś dyplomy i nagrody. Dyrekcja naszej szkoły i nauczyciele zostali także docenieni, gdyż otrzymali podziękowania za przygotowanie uczniów do konkursu, przeprowadzenie konkursu i zorganizowanie spotkania finalnego.

W czasie spotkania można było oglądać na specjalnie zorganizowanej wystawie wszystkie prace uczestników konkursu. Naszą szkołę reprezentowały Nikola Kamola (z kl. Ia) i Kornelia Małocha (z kl.Ib). Prace obu uczennic zostały wyróżnione w konkursie.

autor: p.Danuta Bączkowska

Konkurs plastyczny 004