Drogi Absolwencie Szkoły Podstawowej nr 20 w Lublinie!

Drogi Absolwencie Szkoły Podstawowej nr 20 w Lublinie!
W tym roku zakładamy „Wielką księgę wspomnień” o naszej szkole z myślą o dzieciach, które obecnie się w niej uczą. Chcemy ocalić od zapomnienia to, co zostało Ci w pamięci z okresu, kiedy byłeś uczniem 20-tki; może Twoich najlepszych kolegów, nauczycieli i ich metody wychowawcze sprzed lat, śmieszne anegdoty, szkolne zwyczaje, uroczystości ,wycieczki, może to za czym tęskniłeś, chodząc do innych szkół itp. Chcemy , aby obecni uczniowie szkoły mogli poznać pouczające historie i aby rozumieli, że nasza szkoła ma już wieloletnią, ciągle żywą historię.
Drogi Absolwencie prosimy bardzo, napisz, kogo lub co wspominasz z sentymentem mimo upływu lat. Do wypowiedzi dołącz koniecznie swoje imię i nazwisko oraz rok ukończenia szkoły. (mile widziane zeskanowane stare zdjęcia, krótka informacja o tym, czym się zajmujesz teraz)
Swoje wspomnienia przynieś do biblioteki szkolnej SP 20 albo prześlij emailem pt. „Wspomnienia o SP20”na adres: stubo@poczta.onet. pl . Możesz również skorzystać ze skrzynki klikając na link: „Wspomnienia o SP20”. Wszystkie spisane i dostarczone wspomnienia sprawią nam ogromną radość , będziemy na nie czekali z wielką niecierpliwością.
Serdecznie dziękujemy za odpowiedź na naszą prośbę!
W imieniu społeczności szkolnej
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 20 w Lublinie
Kinga Ostrowska