ZAJĘCIA DODATKOWE

Wykaz zajęć dodatkowych prowadzonych w roku szkolnym 2016/2017

L.p.NauczycielRodzaj zajęćKlasaTerminSala
1.Balicka BarbaraKoło wolontariatu6apn. 13.00-13.4541
2.Dumała PawełKoło biblijnechętni uczniowieczw. 8.45-9.4041
3.Boryc KrzysztofPiłka nożna
chłopcy i dziewczęta
5a, 5b, 5cpn. 15.35-16.20s. gimnast.
4.Borzemska - Gospodarek AgnieszkaZajęcia wyrównawcze z języka polskiego
5a

6b
śr. 8.55-9.40
pt. 8.55-9.40
28
5.Drzewińska Katarzyna Koło plastyczne5a

6a, 6b
pn. 15.30-16.30
czw. 13.30-14.15
27
6.Jachymek AgnieszkaZajęcia wyrównawcze z języka angielskiego6b

5c, 4a
wt. 8.00-8.45
wt. 8.55-9.40
22
27
7.Jakubiak RenataZajęcia wyrównawcze z matematyki6aczw. 14.40-15.2522
8.Ostrowska KingaKoło teatralne4aśr. 13.45-14.3024
9.Podgórska - Słoboda BożenaZajęcia wyrównawcze z przyrody5c

6a
wt. 8.00-8.45
śr. 8.00-8.45
23
10.Radko - Kociuba ElżbietaZajęcia gimnastyki korekcyjnej2aśr. 10.45-11.30salka korekcyjna
11.Studniewska BożenaKoło biblioteczne "Lubimy czytać"chętni uczniowieczw. 8.00-8.45biblioteka szkolna
12.Turska - Michałek BarbaraZajęcia wyrównawcze z matematyki, koło matemat.4b

6b, 5b

5c
czw.8.00-8.45
czw.8.55-9.40
śr.8.00-8.45
29 /co 2 tygodnie
co dwa tygodnie
co dwa tgodnie
13.Zalewska JoannaZajęcia korekcyjno - kompensacyjne
Koło historyczne
5b24
14.Ziółek AgnieszkaZajęcia wyrównawcze z języka angielskiego
5a

3a
wt. 12.45-13.30
czw. 9.50-10.35
42
15.Bączkowska DanutaZajęcia wyrównawcze z matematyki
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego
3b

3b
śr. 11.45 - 12.30
czw. 12.45 - 13.30
38
16.Filozof WandaZajęcia korekcyjno - kompensacyjne3b

6a
wt. 12.15-13.15
pt. 13.30-14.30
38
17.Frączek MartaZajęcia korekcyjno - kompensacyjne4b

5c
czw. 13.45-14.45
śr. 13.45-14.45
38
18.Gągola MarekAudycje muzyczne - nauka gry na gitarze3b, 4bpn. 9.50-10.30
czw. 13.30-14.15
15
19.Gutowska - Dębska BeataZajęcia wyrównawcze
Zajęcia wokalno - taneczne
3a

3a
śr. 10.30-11.15
pt. 11.30-12.15
15

s.gim.
20.Jaworska MariannaZajęcia korekcyjno - kompensacyjne
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze
2a, 2b

2a
pt. 10.00-11.00
pn. 11.40-12.25
35

38
21.Kociuba MichałZajęcia taneczne "Street dance"3a, 2cśr. 8.30-10.3016
22.Krawczyk IzabelaZajęcia korekcyjno - kompensacyjne6b

2c
pt. 8.45-9.45
czw. 10.30-11.30
16
23.Odrzywolska - Kotuła JadwigaUsprawnianie grafomotoryki

"Spójrz Inaczej"
1a

2c
czw. 9.30-10.30
pn. 10.45-11.30
16
24.Rutkowska HannaZajęcia wyrównawcze2b
śr. 10.45-11.30
pt. 10.45-11.30
35
25.Sagan - Tadewicz BarbraZespół wokalnypn.
26.Skubiszewska ElżbietaZajęcia wyrównawcze2cpn. 10.40-11.25
śr. 10.40-11.25
35
27.Szydłowska JolantaZajęcia korekcyjno - kompensacyjne1a



3a
wt. 10.00-10.30
czw. 11.00-11.30
pt. 11.30-12.30
41