Uczniowie klasy 3b w pracowni Mikołaja

Wyobraźcie sobie, że trafiacie do pięknego, zaczarowanego miejsca. Rozglądacie się i wokół widzicie bajkową przestrzeń z atmosferą radości i świąt. Słyszycie pogodny śmiech elfów i pobrzękiwanie reniferowych dzwonków. W powietrzu czujecie słodki zapach świeżo upieczonych pierniczków… I już myślicie, że lepiej być nie może, gdy nagle z fotela zaczyna wstawać postać z długą, białą brodą i…. spełnia się Wasze największe marzenie – poznajecie Mikołaja!

autor: p. W.Filozof

FOTOGALERIA Z WYDARZENIA