1000 nowych książek w bibliotece!

Nasza szkoła bierze udział w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa 2017. Priorytet 3. W ramach programu otrzymaliśmy 15000 zł na zakup nowości do biblioteki. Za te pieniądze p. Bożena Studniewska kupiła tysiąc książek, w tym 371 lektur do klas 1 – 3, 280 lektur dla klas 4 – 6 i 7 – 8 oraz 349 książek beletrystycznych i popularnonaukowych. Bibliotekarskie serce pani bibliotekarki jest przekonane, że wśród tylu książek nawet najbardziej wybredny czytelnik znajdzie dla siebie pasjonującą lekturę! Niektórzy uczniowie już się cieszą z nowych zakupów, co widać na zdjęciach!

Wszystkie zakupione w ramach programu książki zostały oznaczone przez panią bibliotekarkę specjalną żółtą naklejką. Szukajcie tych książek w bibliotece szkolnej!